Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Stary Toruń

Stary Toruń, kujawsko-pomorskie

  • 129 420 zł
  • 719 m²
  • 180 zł/m²

Zdjęcie

Anna Dziedzic

Skontaktuj się

Działka budowlana Stary Toruń

Stary Toruń, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

129 420 zł

719 m²

180 zł/m²

Działka budowlana Stary Toruń

Zaktualizowane: 6 maja 2026

129 420 zł 719 m² 180 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 129 420 zł (180 zł/m²)
  • Forma własności: własność

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 719 m², położona w spokojnej okolicy w miejscowości Stary Toruń. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu w cichej i kameralnej lokalizacji, z jednoczesnym szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej.

Działka ma regularny, prostokątny kształt, co zapewnia szerokie możliwości zagospodarowania terenu oraz komfortową realizację projektu domu jednorodzinnego. (...)

Agent

Anna Dziedzic

690 020...

690 020 433

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

690 020...

690 020 433

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: